WAPRO Online

OPROGRAMOWANIE DLA FIRM WAPRO ERP


WAPRO Online
APLIKACJE W CHMURZE

INFORMACJE O PRODUKCIE

Usługa oferuje aktualne oprogramowanie w jego najwyższym wariancie w jednej cenie (zgodnie z regulaminem świadczenia usługi), z możliwością elastycznego zarządzania ilością posiadanych licencji oraz dostępem do pomocy działu Help Desk.

 

W skład oprogramowania wchodzą poniższe moduły systemu WAPRO ERP:

WAPRO Mag – Sprzedaż i magazyn

WAPRO Aukcje – Aukcje internetowe

WAPRO Fakir – Finanse i księgowość

WAPRO Kaper – Księga podatkowa

WAPRO Gang – Kadry i płace

WAPRO Best – Środki trwałe

WAPRO Analizy – Analizy wielowymiarowe.

WAPRO Mobile – Mobilna firma (konsola)

WAPRO JPK – Jednolity Plik Kontrolny

 

Usługa abonamentowa

Rozliczenie następuje w modelu usługi abonamentowej (SaaS czyli Software as Service). Proste zarządzanie posiadanymi licencjami i elastyczny abonament pozwala na łatwe kontrolowanie wydatków.

 

WAPRO Online w modelu usługowym

WAPRO Online w modelu usługowym to popularny na polskim rynku wielomodułowy system WAPRO ERP, przygotowany do pracy przez Internet. Dzięki wykorzystaniu WAPRO Online można z dowolnego miejsca, gdzie dostępne jest połączenie z siecią Internet uruchomić aplikacje biznesowe i prowadzić firmę.

 

Redukcja kosztów

WAPRO Online pozwala zredukować koszty infrastruktury i wsparcia technicznego firm outsourcingowych oraz lepiej kontrolować miesięczne koszty działania firmy. Umożliwia rezygnację z obsługi zewnętrznych firm, utrzymujących serwery i zaawansowaną infrastrukturę.

Najwyższy wariant aplikacji
Oszczędzasz, dostając w chmurze w umiarkowanej cenie abonamentu najwyższy wariant produktu.

Dostępność i bezpieczeństwo
Gwarancję wysokiej dostępności i bezpieczeństwa zapewnia instalacja na serwerach w Centrum Przetwarzania Danych Asseco BS pracującym w trybie 24/7.
Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoich danych – wykonamy kopie bezpieczeństwa za Ciebie.

Sprawna wymiana danych
Utrzymując dane w jednym miejscu można łatwiej nimi zarządzać i uzyskiwać do nich dostęp z dowolnego miejsca.

Wsparcie Help Desk
Korzystając z systemu WAPRO ERP w chmurze (cloud) w cenie abonamentu uzyskujesz wsparcie działu Help Desk Asseco WAPRO.

Ograniczenie kosztów
Zmniejszasz koszty rezygnując z dodatkowego sprzętu, oprogramowania czy usług a wykorzystując i rozliczając dostęp w modelu SaaS (Software as a Service).

Dostęp do dedykowanego serwera
Możesz miec dostęp do własnej instancję serwera SQL i struktur bazy danych wraz z narzędziami deweloperskimi np. Microsoft SQL Server Management Studio. Umożliwia to instalację własnych rozwiązań, integratorów itp. 

Łatwiejszy rozwój
Możesz rozwijać swoją firmę elastycznie i zmieniać ilość licencji dynamicznie w zależności od jej potrzeb.

Brak dodatkowych licencji
Nie musisz kupować dodatkowych licencji np. na Microsoft SQL Server lub oprogramowanie dostępu zdalnego, żeby korzystać z programów dostępnych online.

Zgodność z przepisami
Masz zapewnioną zgodność z aktualnymi przepisami – wszystkie programy dostępne w usłudze WAPRO Online są na bieżąco dostosowywane do zmieniających się przepisów prawa.

Redukcja kosztu infrastruktury
Redukujesz koszty poprzez rezygnację z wyspecjalizowanych serwerów – wykorzystaj możliwość dostępu do aplikacji w modelu SaaS

Wymagania zależne od doboru pakietu.

WAPRO Fakir
Finanse i księgowość

Program Finanse i księgowość WAPRO Fakir stosowany jako element składowy systemu zarządzania firmą współpracuje z innymi aplikacjami WAPRO ERP. Użytkowany niezależnie stanowi kompletny, samodzielny, w pełni funkcjonalny program finansowo – księgowy.

WAPRO Mag
Sprzedaż i magazyn

Sprzedaż i magazyn – wapro mag to system przeznaczony do obsługi procesów sprzedaży oraz zarządzania magazynem w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, od małych firm jednoosobowych do przedsiębiorstw średniej wielkości. Jest to program łączący obsługę magazynu, zarządzanie całością procesu zamówień i sprzedaży, CRM oraz wspomagający pozostałe aspekty działalności handlowej firmy.

WAPRO Kaper
Księga podatkowa

WAPRO Kaper to nie tylko podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów (KPiR) ale kompletny, wygodny zestaw narzędzi do zarządzania małą firmą. Pozwala również rozliczać ryczałtową ewidencję sprzedaży, najem, prowadzić uproszczone płace, ewidencję środków trwałych i rozliczenie samochodów.