IMAG Pobrania – informacje o produkcie

IMAG-SOFTWARE

IMAG Pobrania

Import płatności

Import wyciągów bankowych

IMAG Pobrania to zestaw narzędzi umożliwiających import płatności do programu magazynowego WAPRO Mag czego efektem w rezultacie jest utworzenie rozrachunku na podstawie importowanego wyciągu bankowego lub specyfikacji – w rezultacie rozliczany jest dokument handlowy o kwotę z importu.

Oszczędność czasu przy rozliczaniu klientów
Wygodna i intuicyjna obsługa programu
Wyeliminowanie ryzyka popełnienia błędu
Integracja z programem WAPRO Mag

KATEGORIE: IMAG, POLECANE, OPROGRAMOWANIE IMAG

 

  • Import płatności z wyciągu bankowego
  • Import płatności z danej specyfikacji
  • Tworzenie rozrachunków
  • Rozliczanie dokumentów handlowych
  • Intuicyjna obsługa programu
  • Raport zaimportowanych plików

Na specjalne życzenie klienta możemy dostosować moduł importu płatności pod obsługę wysłanego wyciągu bankowego lub danej specyfikacji dla konkretnego płatnika.

Redukcja kosztów
Obniżenie kosztu jednostkowego transakcji poprzez eliminację konieczności manualnego przetwarzania danych.

Oszczędność czasu
Brak potrzeby poświęcania czasu na przygotowanie i wysyłanie dokumentów w sposób tradycyjny. Program automatycznie wysyła odpowiednie dane do adresatów.

Zarządzanie informacjami
Minimalizacja konieczności wielokrotnego wprowadzania danych. To pozwala zaoszczędzić czas oraz zmniejsza prawdopodobieństwo powstawania błędów. Sprawniejsza transmisja danych pomiędzy firmami umożliwia lepszą współpracę.

Integralność danych
Sprawdzanie poprawności przesyłanych informacji, które są sformatowane według szablonów wykorzystywanych w różnych systemach. To wszystko powoduje wzrost integralności danych.

Aktualizacja i szybkość przetwarzania informacji
Proces przekazywania dokumentów może trwać nawet kilkanaście sekund, co pozwala na szybkie reakcje. Dane przetwarzane w czasie rzeczywistym nie stanowią problemu i umożliwiają dostęp do aktualnych informacji.

Współpraca z WAPRO Mag
Połączenie z bazą  w WAPRO Mag pozwala na zarządzanie dokumentami handlowymi i finansowymi wygenerowanymi w bazie.

Ekologia
Poprzez wysyłanie dokumentów drogą elektroniczną zmniejsza się zużycie papieru.

Do prawidłowego działania oprogramowania należy spełnić poniższe wymagania sprzętowe oraz systemowe:
* Do działania aplikacji niezbędne jest również posiadanie aktualnej wersji oprogramowania WAPRO – starsze wersje programu mogą już nie być wspierane.


STANOWISKO – minimalne wymagania:

SYSTEM:               Windows 10 lub nowszy
PROCESOR:        
1 GHz (kompatybilny z x86 lub x64)

GRAFIKA:             Karta XGA/XVGA (obsługująca 1023×768)
DYSK:                   Co najmniej 2GB wolnego miejsca
PAMIĘĆ RAM:     2GB RAM


SERWER – minimalne wymagania:

SYSTEM:               Windows 2012 R2
PROCESOR:        
2 GHz (kompatybilny z x86 lub x64)
GRAFIKA:             Karta XGA/XVGA (obsługująca 1023×768)
DYSK:                   Co najmniej 2GB wolnego miejsca
PAMIĘĆ RAM:     2GB RAM
SERWER SQL:     2014 lub nowszy


Opis aplikacji

IMAG Pobrania

Informacje o programach

IMAG Pobrania to zestaw aplikacji umożliwiających rozliczanie danego kontrahenta na podstawie importowanego wyciągu bankowego lub konkretnej specyfikacji – po imporcie rozliczane są konkretne dokumenty handlowe o kwotę która znajduje się w importowanym pliku co znacząco pozwala zaoszczędzić czas przy ręcznym rozliczaniu dokumentów.

Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie zmodyfikować moduł w taki sposób, aby obsługiwał import płatności w konkretnej specyfikacji – w tym celu prosimy o wysłanie do nas specyfikacji mailem w celu analizy i przygotowania modułu pod obsługę konkretnego typu dokumentu. 

Integracja z WAPRO Mag

Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie zmodyfikować moduł w taki sposób, aby obsługiwał import płatności w konkretnej specyfikacji – w tym celu prosimy o wysłanie do nas specyfikacji mailem w celu analizy i przygotowania modułu pod obsługę konkretnego typu dokumentu. 

Generowanie rozrachunków

Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie zmodyfikować moduł w taki sposób, aby obsługiwał import płatności w konkretnej specyfikacji – w tym celu prosimy o wysłanie do nas specyfikacji mailem w celu analizy i przygotowania modułu pod obsługę konkretnego typu dokumentu. Poniżej znajduje się lista zintegrowanych z aplikacją płatników dla których można importować płatności:

Lista zintegrowanych firm spedycyjnych

IMAG Pobrania - Media Press

Integracja z systemem płatności Media Press umożliwiająca import płatności z pliku i rozliczenie dokumentów o kwotę z wyciągu. 

IMAG Pobrania - Świat Prasy

Integracja z systemem płatności Świat Prasy umożliwiająca import płatności z pliku i rozliczenie dokumentów o kwotę z wyciągu. 

IMAG Pobrania - Tabak Polska

Integracja z systemem płatności Tabak Polska umożliwiająca import płatności z pliku i rozliczenie dokumentów o kwotę z wyciągu. 

IMAG Pobrania - DHL Express

Integracja z systemem płatności DHL Express umożliwiająca import płatności z pliku i rozliczenie dokumentów o kwotę z wyciągu. 

IMAG Pobrania - PH Group

Integracja z systemem płatności PH Group umożliwiająca import płatności z pliku i rozliczenie dokumentów o kwotę z wyciągu.