IMAG ANDROID

Aplikacja Kolektor Android dla magazynów WAPRO to oprogramowanie oferujące bogatą liczbę funkcjonalności i wiele korzyści w trakcie pracy. Wśród najważniejszych funkcji znajduje się zbieranie danych z kolektorów, automatyzacja tworzenia dokumentacji oraz wygodne wyszukiwanie produktów.

Jakie korzyści oferuje Kolektor Android dla WAPRO?

Szybkie zbieranie danych

Jedną z najistotniejszych funkcji Kolektora Android dla WAPRO jest możliwość integracji zarówno z systemem WAPRO Mag, jak i kolektorami takimi jak Zebra TC21 czy Zebra TC25. To sprawia, że użytkownik może z łatwością zapisywać dane dotyczące produktów znajdujących się w magazynie, by następnie kontrolować ich stan lub wyszukiwać towary.

Automatyzacja tworzenia dokumentacji Oprogramowanie Kolektor Android dla WAPRO pozwala na ciągłą aktualizację informacji, a dodatkowo zapewnia opcję przekazania transmisji danych na wskazany dokument oraz wykonywania pełnej lub częściowej inwentaryzacji. W efekcie można liczyć na oszczędność czasu, zmniejszenie ilości dokumentacji, a także ograniczenie ryzyka wystąpienia błędów.

Szybkie szukanie produktów

Możliwości Kolektora Android dla WAPRO dotyczą również takich funkcji jak podgląd listy dokumentów buforu oraz wyszukiwanie produktów na różne sposoby, m.in. z wykorzystaniem kodów kreskowych EAN, CODE-128, QR i kodów ważonych. Całość działa na zorganizowanym systemie, który pozwala na automatyczne tworzenie dokumentów buforu WAPRO Mag.

Działa na różnych urządzeniach

Kolektor Android dla WAPRO może pracować w różnych urządzeniach: na stanowisku komputerowym z systemem operacyjnym Windows poprzez aplikację lub dowolnej przeglądarce internetowej, jak i na urządzeniach mobilnych.

Efektywna praca na magazynie

Szybkie tworzenie dokumentów buforu, które przekłada się na skrócenie czasu trwania procesów magazynowych. Dzięki oprogramowaniu można również skuteczniej zarządzać stanem magazynowym oraz zmniejszyć liczbę błędów czy też pracy z dokumentacją.

Dla każdej firmy

Sprawdzi się niezależnie od branży czy skali działalności – to sposób na poprawę wydajności zarówno w małych, jak i dużych firmach. Oprogramowanie polecane jest przede wszystkim przedsiębiorstwom, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji.

Kliknij Zobacz więcej, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach jakie oferuje Kolektor Android, a także o wymaganiach technicznych, instalacji oraz uruchomieniu aplikacji.