IMAG WAPRO Magento – informacje o produkcie

IMAG-E-BUSINESS


IMAG WAPRO MAGENTO

IMAG WAPRO MAGENTO

Sklepy internetowe

Integrator WAPRO Magento

Integrator WAPRO Magento umożliwia w prosty sposób przesyłanie danych ze sklepu internetowego Magento do WAPRO Mag. Magento jest bardzo zaawansowanym i wydajnym programem, dedykowanym głównie średnim i dużym biznesom.

Współpraca z WAPRO Mag
Zgodność z najnowszymi przepisami o ochronie danych osobowych
Możliwość zarządzania procesem handlowym z jednego miejsca
Znacząca oszczędność czasu
 Zminimalizowanie ryzyka popełnienia błędy przy wystawianiu dokumentów

KATEGORIE: IMAG, POLECANE, OPROGRAMOWANIE IMAG

  • Intergracja z porównywarkami cen, np. moduły Ceneo, Skąpiec, Okazje itp.
  • Moduły płatności, np. PayU, Przelewy24 integrujące sklep z popularnymi systemami płatności i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo transakcji.
  • Integracja z usługami kurierskimi, np. Pocztą Polską, DHL, Paczkomatami, DPD itd. umożliwiająca prostą obsługę przesyłek i dokumentów przewozowych z panelu administracji.
  • Integracja z portalami aukcyjnym, np. allegro czy Ebay.
  • Integracja z portalami społecznościowymi, np. Facebook, Twitter.
  • Integracja z systemami rekomendacji, np. Quatric.
  • Dostęp do statystyk i raportów, np. integracja z Google Analytics.
  • Integracja z systemami ratalnymi, np. Żagiel.

Łatwe zarządzanie sklepem
Platforma pozwala zdefiniować dowolną liczbę kategorii i produktów, przydzielić promocyjne ceny, edytować znaczniki, zdjęcia, opisy oraz zarządzać stanami magazynowymi z jednego panelu administracyjnego. Magento umożliwia przydzielanie uprawnień wielu administratorom, dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem dla większych firm prowadzących sprzedaż międzynarodową. Funkcja Multistore to zarządzanie nawet kilkoma sklepami z poziomu jednego panelu administracyjnego.

Indywidualizacja projektu
Nowoczesny sklep będzie dopasowany do modelu biznesowego Twojej firmy. Identyfikacja sklepu z marką umocni jej wizerunek w sieci, atrakcyjna i przejrzysta grafika zachęci klientów do zakupów.

Integracje z systemami zewnętrznymi
Sklep zbudowany na technologii Magento może być kompatybilny z systemami aukcyjnymi, obsługą magazynu, bazą klientów, systemami dostaw, płatności czy newsletterem. To przyspiesza i automatyzuje procesy sprzedaży, oszczędza czas oraz zapewnia wyższe zyski.

Wsparcie marketingowe
Magento wykorzystuje potencjał mediów społecznościowych, urządzeń mobilnych i integracji z popularnymi porównywarkami cen. Połączenie sklepu, np. z Facebookiem to przyciągnięcie nowych klientów i darmowa promocja w sieci.

Minimalizacja kosztów
Magento działa na dwóch licencjach. Pierwsza to licencja Open Source, która nie wymaga opłat abonamentowych – utrzymanie sklepu jest darmowe. Druga, przeznaczona dla dużych i szybko rozwijających się przedsiębiorstw jest płatnym narzędziem e-commerce. Obie są inwestycją, która przynosi maksimum zysków.

Otwarta polityka
Magento to technologia, która stale się rozwija. Z innowacji dla branży e-commerce tworzonych przez inżynierów z całego świata korzystają największe marki, jak Samsung czy T-Mobile.

Do prawidłowego działania oprogramowania należy spełnić poniższe wymagania sprzętowe oraz systemowe:
* Do działania aplikacji niezbędne jest również posiadanie aktualnej wersji oprogramowania WAPRO – starsze wersje programu mogą już nie być wspierane.


STANOWISKO – minimalne wymagania:

SYSTEM:               Windows 10 lub nowszy
PROCESOR:        
1 GHz (kompatybilny z x86 lub x64)

GRAFIKA:             Karta XGA/XVGA (obsługująca 1023×768)
DYSK:                   Co najmniej 2GB wolnego miejsca
PAMIĘĆ RAM:     2GB RAM


SERWER – minimalne wymagania:

SYSTEM:               Windows 2012 R2
PROCESOR:        
2 GHz (kompatybilny z x86 lub x64)
GRAFIKA:             Karta XGA/XVGA (obsługująca 1023×768)
DYSK:                   Co najmniej 2GB wolnego miejsca
PAMIĘĆ RAM:     2GB RAM
SERWER SQL:     2014 lub nowszy


Opis aplikacji

IMAG WAPRO MAGENTO

Integrator IMAG WAPRO MAGENTO to rozwiązanie umożliwiająca integrację programu WAPRO Mag ze sklepem internetowym Magento – umożliwia to spójną wymianę danych pomiędzy programem magazynowym, a sklepem internetowym. Magento automatycznie pobiera takie dane jak na przykład: artykuły, ceny, stany magazynowe, statusy zamówień, stawki VAT. WAPRO Mag natomiast automatycznie pobiera informacje o zamówieniach i kontrahentach. Rozbudowana funkcjonalność Magento pozwala na szybkie dostosowanie cen w zależności od wybranej grupy klientów, a także od ilości zakupów. W dodatku platforma oferuje rozbudowane raporty i możliwość sprawdzenia historii zamówień.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i dzieli się na osiem głównych zakładek. Zakładka Baza danych służy do połączenia bazy danych sklepu internetowego z bazą danych WAPRO Mag.

Integrator pozwala w łatwy sposób wysłać produkty do sklepu.

Można również wybrać usługę transportową.