IMAG AtomShop – informacje o produkcie

IMAG-E-BUSINESS


IMAG AtomStore

IMAG AtomStore

Sklepy internetowe

Integrator AtomStore

Integrator AtomStore umożliwia w prosty sposób przesyłanie wszystkich kontaktów z AtomStore do WAPRO Mag. Sama platforma AtomStore oferuje możliwości i funkcje wielu systemów w ramach jednego produktu. AtomStore to elastyczność, multifunkcjonalność i skalowalność dla każdego sklepu internetowego.

Integracja z WAPRO Mag
Pobieranie zamówień z AtomStore do MAG-a
Inteligentne rekomendacje
Wsparcie dla sprzedaży wielokanałowej
Zgodność z RODO

KATEGORIE: IMAG, POLECANE, OPROGRAMOWANIE IMAG

  • Integracja z programem WAPRO Mag
  • Zarządzanie zamówieniami
  • Zarządzanie artykułami
  • Synchronizacja statusów zamówień, stanów zamówień, stanów magazynowych, cen detalicznych artykułów, cen indywidualnych, promocji cenowych

Integracja z WAPRO Mag
Pobieranie zamówień z AtomStore. Mapowanie płatności, sposobów dostawy, statusów zamówień, numerów listów przewozowych między sklepem a WAPRO Mag.

Wbudowany system marketingu automation

Inteligentne rekomendacje

Tworzenie kartotek kontrahentów jeśli nie będzie powiązania w WAPRO Mag-u (po adresie e-mail)

Łatwo skalowany system e-commerce

Wsparcie dla sprzedaży wielokanałowej

Zgodność z RODO

Do prawidłowego działania oprogramowania należy spełnić poniższe wymagania sprzętowe oraz systemowe:
* Do działania aplikacji niezbędne jest również posiadanie aktualnej wersji oprogramowania WAPRO – starsze wersje programu mogą już nie być wspierane.


STANOWISKO – minimalne wymagania:

SYSTEM:               Windows 10 lub nowszy
PROCESOR:        
1 GHz (kompatybilny z x86 lub x64)

GRAFIKA:             Karta XGA/XVGA (obsługująca 1023×768)
DYSK:                   Co najmniej 2GB wolnego miejsca
PAMIĘĆ RAM:     2GB RAM


SERWER – minimalne wymagania:

SYSTEM:               Windows 2012 R2
PROCESOR:        
2 GHz (kompatybilny z x86 lub x64)
GRAFIKA:             Karta XGA/XVGA (obsługująca 1023×768)
DYSK:                   Co najmniej 2GB wolnego miejsca
PAMIĘĆ RAM:     2GB RAM
SERWER SQL:     2014 lub nowszy


Opis aplikacji

IMAG ATOMSTORE

Zadaniem programu jest przesyłanie danych między platformą AtomStore a bazą WAPRO Mag. Umożliwia tworzenie kartotek kontrahentów, jeśli nie będzie istnieć powiązanie w WAPRO Magu. Pozwala na tworzenie nowych artykułów, przy czym uzupełniane są podstawowe parametry i dodawany jest opis artykułu. Do opisu dołączona jest informacja, mówiąca o tym, że produkt został stworzony przez integrator i należy te dane zweryfikować. Mapowanie płatności oraz sposobów dostawy między sklepem, a WAPRO Mag. Dodawanie dostawy i miejsca dostawy do zamówienia. Przydatną funkcją jest możliwość ustawienia preferowanego typu dokumentu handlowego na zamówieniu. Kolejną funkcjonalnością jest przypisywanie usługi kurierskiej do pozycji zamówienia. Integrator pozwala też na pobieranie zamówień tylko w wybranym przez użytkownika statusie. Mapowanie statusów zamówień między sklepem, a WAPRO Mag. Synchronizacja statusów zamówień, stanów magazynowych, cen detalicznych artykułów, cen indywidualnych oraz promocji cenowych. AtomStore oferuje wiele możliwości nie tracąc przy tym wydajności działania. Aktywne rekomendacje zakupowe dopasowane do preferencji Klientów, rzadziej porzucone koszyki i automatyczna komunikacja z konsumentem. Łatwo skalowalny system e-commerce bezproblemowo i szybko obsłuży każdego z klientów. Łatwe integracje z najbardziej popularnymi marketplaces. Prosta i szybka konfiguracja sprzedaży zagranicznej, a także możliwość zarządzania wieloma sklepami z jednego panelu. Dostęp do oferty i możliwość składania zamówienia 24/7 przez Klientów. Zarządzanie rozrachunkami i fakturami w wydajny sposób. Tworzenie ofert w XML z indywidualnymi warunkami handlowymi.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i dzieli się na dziewięć głównych zakładek. Zakładce Baza danych służy do połączenia bazy danych sklepu internetowego z bazą danych WAPRO Mag.

Integrator pozwala w łatwy sposób wysłać produkty do sklepu.

Można również wybrać rodzaj płatności.

Możliwy jest wybór dostawcy.