WAPRO Mag

Asseco Wapro

Oprogramowanie dla firm

wapro mag


Wapro Mag
SPRZEDAŻ I MAGAZYN

 

WAPRO Mag to system przeznaczony do obsługi procesów sprzedaży oraz zarządzanie magazynem w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych, od małych firm jednoosobowych do przedsiębiorstw średniej wielkości. Jest to program łączący obsługę magazynu, zarządzanie całością procesu zamówień i sprzedaży, CRM oraz wspomagający pozostałe aspekty działalności firmy.

 

Moduł finansowy

Umożliwia pełną kontrolę finansów firmy oraz rozliczeń z kontrahentami, wspierając przy tym operacje e-przelewów.

 

Zarządzanie magazynem

Wspieranie i automatyzacja wszystkich procesów związanych z transakcjami sprzedaży (ustalenia cenników, realizacja zamówień)

 

Zarządzanie relacjami CRM

Zarządzanie zadaniami, kontraktami oraz korespondencją z klientem z wykorzystaniem wbudowanego programu pocztowego.

Program magazynowy WAPRO Mag jest dostępny w czterech liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości przedsiębiorstw:

START
przeznaczony dla jednoosobowych mikroprzedsiębiorstw, firm rodzinnych gdzie podstawową funkcja programu jest fakturowanie prostej sprzedaży towarów, produktów w małym sklepie czy kiosku,

BIZNES
przeznaczony dla kilkunastoosobowych, małych firm, które wymagają już obsługi wielu magazynów reprezentujących oddziały firmy, filie czy punktu sprzedaży detalicznej,

BIURO
posiada pełną funkcjonalność wariantu PRESTIŻ i przeznaczony jest dla biur rachunkowych, które fakturują klientów w ramach posiadanej własnej licencji w wariancie BIURO,

PRESTIŻ
przeznaczony dla kilkudziesięcioosobowych, średnich firm posiadających wiele oddziałów, filii, sklepów na terenie kraju,

PRESTIŻ PLUS
posiada pełną funkcjonalność wariantu PRESTIŻ i przeznaczony jest dla użytkowników o specyficznych wymaganiach i umożliwia praktycznie dowolną rozbudowę struktur bazy danych.

Obsługa JPK
Program do obsługi magazynu WAPRO Mag współpracuje z bezpłatnym modułem WAPRO JPK, umożliwiając składanie deklaracji w formacie Jednolitego Pliku Kontrolnego.

Efektywniejsza sprzedaż
Program umożliwia szybkie i wygodne prowadzenie sprzedaży i fakturowania oraz obsługę transakcji handlowych zarówno w walucie krajowej jak i w walutach obcych.

Eliminacja błędów
Automatyzacja prac i wbudowane mechanizmy kontrolne aplikacji znacznie zmniejszają ryzyko popełnienia błędów zarówno w ewidencji magazynu jak i w sferze handlowej.

Sprawniejsza wymiana danych
Współpraca z pozostałymi aplikacjami WAPRO ERP ułatwia kontrolę i zarządzanie firmą, a wielofirmowość usprawnia zarządzanie nawet rozbudowaną siecią sprzedaży.

Większe zyski
Automatyzacja pracy w dziale handlowym pozwala pracownikom skupić się na prowadzeniu sprzedaży, pozyskiwaniu nowych klientów i ich wygodnej obsłudze.

Łatwiejszy rozwój
WAPRO Mag Sprzedaż i Magazyn umożliwia łatwy rozwój firmy pozwalając na prostą rozbudowę o nowe stanowiska, oferując bardziej rozbudowane warianty, a także umożliwiając łatwe tworzenia nowych funkcjonalności.

 

Stanowisko:

PROCESOR:  2 GHz kompatybilny z x86 lub x64,
PAMIĘĆ RAM: 2 GB RAM
DYSK TWARDY: 300 MB wolnego miejsca
KARTA GRAFICZNA: XGA/XVGA (1024×768)
SYSTEM OPERACYJNY: 
Windows 7/Windows 8/Windows 10.

 

Serwer:

PROCESOR:  2 GHz kompatybilny z x86 lub x64,
PAMIĘĆ RAM: 4 GB RAM
DYSK TWARDY: 2 GB wolnego miejsca
KARTA GRAFICZNA: XGA/XVGA (1024×768)
SYSTEM OPERACYJNY: 
Windows 2012 R2 Server.
SERWER SQL: MS SQL SERVER 2014 lub nowszy

 

Zrzuty ekranu programu:

Edycja artykułów

Pozwala na uzupełnienie podstawowych informacji o artykule, dodanie zdjęcia. Ustalenie różnych wariantów cenowych  produktu. Połączenie z JPK, sklepem internetowym oraz innymi systemami. Przydzielenie odpowiednich dokumentów np. akcyzy, certyfikatów do artykułu.

Dodawanie dokumentu handlowego

Lista pozycji, jakie mają znaleźć się na dokumencie. Podanie danych kontrahenta, ręcznie, bądź z dostępnej listy. Wybór rodzaju i wersji dokumentu handlowego. Możliwość zapisania, wydruku gotowego dokumentu.