Imag EDI

Imag EDI

Program do elektronicznej wymiany dokumentów handlowych i finansowych

Imag EDI jest programem współpracującym z bazami WAPRO Mag. Umożliwia wymianę dokumentów biznesowych w formacie standardowym, zastępując przy tym dokumenty w formie papierowej. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz wyeliminować kosztowne błędy spowodowane ręcznym przetwarzaniem danych. Aplikacja umożliwia import/eksport zamówień XML (ORDER v2.4) oraz eksport potwierdzenia zamówienia XML (ORDERRSP v1.5) według potrzeb klienta do WAPRO Mag. Jest zgodna z aktualnymi standardami plików wymiany dostarczanych przez między innymi Comarch czy Edison.

Współpraca z WAPRO Mag
Automatyzacja przetwarzania danych
Natychmiastowe przekazywanie informacji
Elektroniczne przetwarzanie danych
Dostęp do informacji o przeprowadzonych operacjach

 

Głównym zadaniem programu jest umożliwienie wymiany danych między aplikacjami różnych organizacji. Zintegrowanie komunikacji między systemami komputerowymi oraz przeprowadzenie analizy biznesowej. Manewrowanie zamówieniami oraz potwierdzeniami zamówień. Przesyłanie dokumentów w postaci standardowego komunikatu elektronicznego. Bezpieczne przetwarzanie danych. Przepływ dokumentów odbywa się poprzez przenoszenie komunikatów do różnych adresów oraz działów przychodzących i wychodzących w celu realizacji. Następuje też konwersja danych wysyłanych i odbieranych polegająca na przekształcaniu ich na standardowy format EDI oraz dostosowywaniu komunikatów do potrzeb oprogramowania. Integracja z bazami WAPRO Mag umożliwia eksport/import dokumentów w formacie XML.

Redukcja kosztów

Obniżenie kosztu jednostkowego transakcji poprzez eliminację konieczności manualnego przetwarzania danych.

Oszczędność czasu

Brak potrzeby poświęcania czasu na przygotowanie i wysyłanie dokumentów w sposób tradycyjny. Program automatycznie wysyła odpowiednie dane do adresatów.

Zarządzanie informacjami

Minimalizacja konieczności wielokrotnego wprowadzania danych. To pozwala zaoszczędzić czas oraz zmniejsza prawdopodobieństwo powstawania błędów. Sprawniejsza transmisja danych pomiędzy firmami umożliwia lepszą współpracę.

Integralność danych

Sprawdzanie poprawności przesyłanych informacji, które są sformatowane według szablonów wykorzystywanych w różnych systemach. To wszystko powoduje wzrost integralności danych.

Aktualizacja i szybkość przetwarzania informacji

Proces przekazywania dokumentów może trwać nawet kilkanaście sekund, co pozwala na szybkie reakcje. Dane przetwarzane w czasie rzeczywistym nie stanowią problemu i umożliwiają dostęp do aktualnych informacji.

Współpraca z WAPRO Mag

Połączenie z bazą  w WAPRO Mag pozwala na zarządzanie dokumentami handlowymi i finansowymi wygenerowanymi w bazie.

Ekologia

Poprzez wysyłanie dokumentów drogą elektroniczną zmniejsza się zużycie papieru.

Zrzuty ekranu programu:

placeholder image

Tytuł

Tekst

Tytuł

Tekst

placeholder image
placeholder image

Tytuł

Tekst