Imag Auto-wymiarowanie

Imag auto-wymiarowanie i ważenie

Program do auto-wymiarowania produktów

Program automatycznie pobiera dane z urządzenia pomiarowego i zapisuje je w bazie WAPRO Mag. Pozwala to na dokładne pomiary artykułów. Jest to niezbędne w handlu wysyłkowym do zarządzania magazynem i kompletacji. Takie dane potrzebne są również przy wyborze najlepszej opcji transportu oraz przestrzeni magazynowej.

Współpraca z WAPRO Mag
Automatyzacja procesu wprowadzania danych artykułów
Rejestrowanie objętości i masy naraz
Intuicyjne oprogramowanie
Synchronizacja danych z bazą

 

Głównym celem jest pobieranie danych z maszyny i przekazywanie ich do bazy w programie WAPRO Mag. Półautomatyczne rejestrowanie danych odbywa się w ciągu kilku sekund. Oprogramowania maszyn pozwalają na przejrzysty wgląd w wygenerowane dane, które następnie za pośrednictwem modułu są wgrywane do bazy w WAPRO Mag. Maszyna umożliwia rejestrowanie objętości i masy podczas jednego pomiaru, co pozwala zaoszczędzić czas. Pomiary odbywają się przy pomocy czujników wagowych oraz kurtyn świetlnych, które zapewniają bezkontaktowe wykrywanie wymiarów.

Współpraca z WAPRO Mag

Eksportowanie dokonanych przez maszynę pomiarów do bazy w WAPRO Mag. Każdy zestaw zawierający wymiary, objętość oraz wagę jest przypisywany do kodu kreskowego.

Pobieranie wymiarów

Maszyny pozwalają na szybkie pobieranie wymiarów oraz wagi nieograniczonej ilości artykułów. Dzięki zastosowanej technologii wyniki są maksymalnie precyzyjne.

Zarządzanie magazynem

Dokonywane pomiary zamieszczane w bazie danych umożliwiają zarządzanie magazynem w  handlu wysyłkowym. Pozwalają na odpowiedni wybór transportu artykułu oraz zagospodarowanie przestrzeni magazynowej.