Imag SoftwareProgramy dla firm

Imag Software
Rozwiązania branżowe (rozwiązania dedykowane)

Zajmujemy się obsługą informatyczną firm oraz wprowadzaniem wyspecjalizowanych rozwiązań przygotowanych specjalnie pod indywidualne potrzeby klienta w zależności od prowadzonej działalności i specyfiki firmy.

Oprogramowanie Imag Software
Wspiera automatyzacje procesów biznesowych

Programy Imag Software to komplet aplikacji wspierających programy WAPRO ERP do zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach, wspierający pracę działów: sprzedaży, finansów i księgowości, kadr oraz pracowników mobilnych.

Oprogramowanie można wykorzystać w każdej branży, systemy cechuje prosta instalacja, łatwa konfiguracja i intuicyjna obsługa. Programy są stale rozwijane i udoskonalane zgodnie z rosnącymi potrzebami Klientów, aby stanowiły nowoczesne narzędzia do zarządzania współczesną firmą.

Dlaczego warto wybrać Imag Software?

Warto zwrócić uwagę na zakres funkcjonalny oferowanego systemu nawet, jeżeli w danym momencie rozwoju firmy nie będziemy korzystać z całości jego możliwości. Możliwość prostego uruchomienie kolejnych obszarów i funkcji we wdrożonym już systemie (kiedy rozwój firmy tego wymaga) to oszczędność czasu, pieniędzy i mniejsze zmiany organizacyjne niż wdrażanie kolejnego systemu.

 ROZWIĄZANIA BRANŻOWE, AUTOMATYZACJA

Hurtowa AGD

Hurtowa sprzedaż dekoracji

Produkcja urządzeń

Meblowa

Wyposażenie techniczne

Systemy nawadniania

Sprzedaż masek ochronnych

Branża kurierska