WAPRO Fakturka

WAPRO Fakturka

Program do fakturowania

Prosty program do szybkiego fakturowania.

Prosta i szybka instalacja
Łatwa obsługa
Tyle informacji ile potrzeba
Szybka wymiana danych z księgowością
Generowanie Jednolitego Pliku Kontrolnego
Wysoka jakość za rozsądną cenę

 

Prosty w obsłudze i przejrzysty. Ilość funkcji programu została świadomie ograniczona do niezbędnego minimum, tak aby program fakturujący był maksymalnie prosty w obsłudze i przejrzysty, a przyswojenie jego funkcji przez użytkownika szybkie i naturalne. Zawsze dostępny. Możliwość instalacji i uruchamiania programu z nośników pamięci flash, pamięci USB, kart SD) ułatwia przenoszenie danych i umożliwia wykorzystywanie aplikacji na wielu komputerach i łatwego wystawiania faktur we wszystkich miejscach świadczenia usług. Szybka wymiana danych z księgowością. Współpraca z programem Księga podatkowa WAPRO Kaper obsługującym książkę przychodów i rozchodów oraz Finanse i Księgowość WAPRO Fakir do pełnej księgowości pozwala na proste przenoszenia danych i obsługę księgową sprzedaży. Szybka i łatwa instalacja. Program WAPRO Fakturka jest gotowy do pracy i wystawiania faktur w kilkanaście sekund. Generowanie JPK. Dzięki dodatkowemu bezpłatnemu modułowi WAPRO JPK dane z programu służą do łatwego generowania Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK_FA). Wysoka jakość za rozsądną cenę. WAPRO Fakturka to tani, niezawodny program do fakturowania ułatwiający rozpoczęcie przygody z własnym biznesem.

Prosty program dla małych firm

Program został stworzony dla małych firm wystawiających maksymalnie kilkaset faktur lub paragonów miesięcznie.

Zarządzanie sprzedażą

System umożliwia obsługę jednej firmy na jednym stanowisku, dlatego będzie bardzo przydatny zarówno w sklepach, zakładach usługowych, jak i w jednoosobowych firmach.

Brak zarządzania magazynem

Program przeznaczony jest do wystawiania faktur w firmach, które nie prowadzą gospodarki magazynowej, ewentualnie do obsługi punktów sprzedaży, w których stan magazynu nie odgrywa istotnego znaczenia.

Łatwe użytkowanie

Instalacja programu odbywa się automatycznie po włożeniu płyty instalacyjnej i zajmuje kilkanaście sekund. Dzięki prostocie instalacji i użytkowania program nie sprawia kłopotu nawet użytkownikom nie mającym wcześniej do czynienia z fakturowaniem.

Instalacja jednostanowiskowa:

Wariant START

Stanowisko:

  • Komputer z procesorem 2 GHz kompatybilny z x86 lub x64,
  • 1024 MB RAM,
  • 300 MB wolnego miejsca na dysku twardym,
  • napęd DVD lub dostęp do internetu w celu instalacji,
  • karta graficzna XGA/XVGA (1024×768),
  • Windows 7/Windows 8/Windows 10.

Zrzuty ekranu programu:

Kartoteka asortymentowa

 

Podgląd faktury przed wydrukiem

Program pozwala też na skonfigurowanie faktury według zapotrzebowań firmy.

Wystawianie przelewu bankowego