WAPRO Mag

Cena szkolenia: 700 zł (netto)

Data szkolenia: 12.12.2021

[/porto_content_box][/vc_column_inner][/vc_row_inner]
Oprogramowanie dla firm

”>

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w szkoleniach organizowanych przez naszą firmę w zakresie oprogramowania Asseco Wapro, które prowadzone są przez najbardziej doświadczonych pracowników naszej firmy. Poniżej mogą się Państwo zapoznać z tematyką standardowych szkoleń w zakresie obsługi oprogramowania Wapro – na specjalne życzenie organizujemy również szkolenia dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb, wówczas tematyka takiego szkolenia jest omawiana przed szkoleniem.

Aby zapisać się na nasze szkolenia wystarczy wysłać nam zgłoszenie z informacją o interesującej Państwa formie szkolenia, programu jak i poruszanej tematyce. Nasz pracownik skontaktuje się z państwem

Organizujemy szkolenia:

Szkolenia stacjonarne organizowane są w siedzibie firmy Imag-Software – zapewniamy komfortowe warunki szkoleń, bezpłatny parking obok budynku i doświadczonych szkoleniowców, dzięki którym użytkownicy mają możliwość szybkiego wdrożenia się w zakupione oprogramowanie.

Szkolenia zdalne stanowią odwzorowanie będących od wielu lat w ofercie szkoleń stacjonarnych i prowadzone są przez tych samych doświadczonych specjalistów. Do uczestnictwa w organizowanych szkoleniach wystarczy komputer lub urządzenie mobilne z dostępem do Internetu i słuchawkami.

Szkolenia indywidualne organizowane są zarówno w trybie stacjonarnym jak i zdalnym, istnieje również możliwość zorganizowania szkoleń w siedzibie Państwa firmy. Szkolenia takie możemy zorganizować nawet dla jednego pracownika Państwa firmy, przy czym zakres szkoleń ustalany jest wspólnie z Państwem.

[/porto_content_box][/vc_column_inner][/vc_row_inner]

Miejsce szkoleń stacjonarnych:

Imag-Software
ul. Zgoda 14.5
60-373 Poznań