wapro szkolenia

job-g61e2b9a93_1920

> Szkolenia WAPRO ERP

W opinii szerokiej rzeszy odbiorców naszych produktów, programy WAPRO ERP są przyjazne w użytkowaniu. Jednak jak każdy nowy produkt wymagają zapoznania się z ich obsługą. Możecie to Państwo zrobić samodzielnie i powoli opanowywać poszczególne funkcje. My natomiast mamy dla Was propozycję, byście stali się ekspertami oprogramowania od razu.

Wybierz interesujący Ciebie program i wyślij do nas zgłoszenie! Szkolenie zostanie potwierdzone przez naszego pracownika telefonicznie bądź mailowo. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Szkolenia organizowane są zarówno w trybie indywidualnym jak i grupowym.

Rodzaje organizowanych szkoleń

SZKOLENIA
ZDALNE

Szkolenia zdalne stanowią odwzorowanie szkoleń stacjonarnych i prowadzone są przez tych samych doświadczonych szkoleniowców. Forma zdalna pozwala na dostęp do wiedzy przekazywanej na szkoleniu bez konieczności przyjeżdżania do siedziby firmy.

SZKOLENIA
STACJONARNE

Prowadzimy szkolenia stacjonarne dotyczące programów WAPRO Mag, WAPRO Kaper, WAPRO Fakir i WAPRO Gang. Prowadzą je najbardziej doświadczeni pracownicy naszej firmy. Zajęcia odbywają się w siedzibie Imag-Software w Poznaniu.