WAPRO ERP

Oprogramowanie dla firm

Programy WAPRO ERP to komplet aplikacji do zarządzania w małych i średnich przedsiębiorstwach, wspierający pracę działów: sprzedaży, finansów i księgowości, kadr oraz pracowników mobilnych.

Oprogramowanie marki WAPRO ERP można wykorzystać w każdej branży, systemy cechuje prosta instalacja, łatwa konfiguracja i intuicyjna obsługa. Programy są stale rozwijane i udoskonalane.

Programy WAPRO ERP

Oprogramowanie WAPRO ERP to:

Optymalne wykorzystanie zasobów przedsiębiorstwa
Obniżenie kosztów zarządzania dzięki automatyzacji pracy
Możliwość precyzyjnego planowania i bieżącej kontroli stanu finansów firmy
Wyższa jakość obsługi klienta
Ułatwienie ekspansji na nowe rynki
Dostęp do nowoczesnych technologii mobilnych
Pomoc dla początkującego biznesmena

Wybór programów:

Systemy WAPRO ERP dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości firm. Linie różnią się między sobą liczbą wchodzących w skład modułów i funkcjonalnością. Rozpoczynając pracę na WAPRO START można łatwo, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, migrować do bogatszej funkcjonalnie linii BIZNES czy najbardziej rozbudowanej linii PRESTIŻ wyposażonej w możliwości analiz. Linie produktowe pozwalają na wybór najodpowiedniejszego pakietu do zarządzania, zgodnie z wielkością i potrzebami firmy.

Wraz ze wzrostem przedsiębiorstwa istnieje możliwość zwiększenia funkcjonalności programów i przejścia do bardziej zaawansowanej linii a także rozbudowania użytkowanego systemu informatycznego WAPRO ERP poprzez dokupienie licencji na kolejne stanowiska. Programy, które pracowały dotychczas na pojedynczych stanowiskach, można w zależności od nowych potrzeb rozbudować tak, aby współpracując między sobą tworzyły kompleksowy system do zarządzania firmą.

Kompleksowe usługi wsparcia:

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie wsparcia oprogramowania WAPRO ERP w ramach zakupu umowy serwisowej. Zatrudniamy zespół doświadczonych fachowców, którzy sprostają najtrudniejszym wyzwaniom i gwarantują wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

Usługi wsparcia wykonujemy:

  • po indywidualnym uzgodnieniu istnieje również możliwość wizyty naszego pracownika lub udzielenie pomocy zdalnie
  • w siedzibie Państwa firmy (tylko na terenie Poznania i okolic),
  • w siedzibie Imag-Software w Poznaniu (należy przygotować komputer i archiwum w dwóch kopiach). Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Pomocy Technicznej pod numerem 618 672 281 lub 669 167 819