WAPRO e-commerce

WAPRO e-commerce

Wapro e-commerce – pakiet rozwiązań. Szybka i profesjonalna sprzedaż w e-commerce!

Wcale nie musisz rezygnować ze sklepu stacjonarnego, po prostu rozwiń biznes również w sieci.
To całkiem proste, a zyskasz:

  • Lepszy sposób komunikacji ze swoimi klientami
  • Większą dostępność Twojej oferty
  • Automatyzację współpracy z dostawcami i odbiorcami
  • Ułatwienia dla Twoich kontrahentów
  • Większe bezpieczeństwa dla prowadzonych działań
  • Pewność, że to opłacalna inwestycja

 

Zarządzanie sprzedażą i magazynem
Obsługa przesyłek kurierskich i paczek
Sklep internetowy zintegrowany z magazynem
Integracja z Allegro
Niższe koszty, większe bezpieczeństwo i praca zdalna dzięki dostępności w chmurze

Wybierz nowoczesny program do sklepu lub hurtowni. Profesjonalnie zarządzaj sprzedażą, również w wielu magazynach. Zautomatyzuj procesy związane z transakcjami (ustalenie cenników, realizację zamówień, wystawianie dokumentów, raporty z przychodów, zysków i rentowności, generowanie JPK). Kontroluj stany magazynowe i badaj rotację produktów sprzedawanych przez Ciebie we wszystkich kanałach sprzedaży. Usprawnij współpracę z firmami kurierskimi i operatorami paczkomatów. Zarządzaj kontaktami z klientami. Wykorzystaj możliwość współpracy z różnymi urządzeniami zewnętrznymi.

WAPRO B2C Sklep internetowy

Dzięki dwukierunkowej wymianie danych możesz zarządzać sklepem internetowym w całości z poziomu programu WAPRO Mag. Wykorzystaj możliwość dotarcia i wygodnej obsługi klientów sklepu dzięki dobremu indeksowaniu w Google, integracji z internetowymi porównywarkami cen, rozwiązaniami wspierającymi marketingu i sprzedaży (np. portale społecznościowe, wyszukiwarki, opineo, LekkiKoszyk itd) oraz portalami płatności internetowych i inPost. Wyróżnij się korzystając z dostępnych skórek RWD i stylów. Ułatwiaj klientom wyszukiwanie towaru dzięki kategoryzacji, podpowiedziom, galeriom i promocjom.

WAPRO B2B Platforma biznesowa

Wygodnie współpracuj z partnerami handlowymi przez internet wykorzystując integrację z nowoczesnym programem do zarządzania sklepem i hurtownią WAPRO Mag. Prezentuj on-line dostępność lub stan towarów i kontroluj rezerwacje, również w wielu magazynach. Twórz dla wybranych kontrahentów i grup dedykowane oferty, indywidualne cenniki i promocje, z możliwością nałożenia ograniczeń ilościowych. Ułatw wyszukiwanie towarów dzięki zaawansowanej wyszukiwarce. Współpracuj z kontrahentami zagranicznymi dzięki wielojęzycznej obsłudze sklepu (w obszarze interfejsu użytkownika i danych) oraz obsłudze dowolnej ilości walut obcych z ręcznym bądź automatycznym zarządzaniem kursami.

WAPRO Aukcje Aukcje internetowe

Połącz Allegro ze swoim programem dla sklepu WAPRO Mag – teraz możesz wygodnie zarządzać sklepem stacjonarnym i aukcjami. Bezpiecznie zarządzaj procesem sprzedaży na Allegro i obsługą posprzedażową z wykorzystaniem dwukierunkowej synchronizacji, również dla wielu kont. Wyróżnij się wykorzystując dostępne układy, dołączając zdjęcia i linki. Wykorzystaj możliwości grupowego zarządzania aukcjami, transakcjami, komentarzami. Zautomatyzuj wysyłanie wiadomości i wystawianie komentarzy. Usprawnij wysyłkę dzięki integracji z operatorami paczkomatów i automatyzacji obsługi paczek.

Zrzuty ekranu programu:

placeholder image

Tytuł

Tekst

Tytuł

Tekst

placeholder image
placeholder image

Tytuł

Tekst