WAPRO 365

WAPRO 365

Linia produktów WAPRO ERP na licencji abonamentowej

 

Elastyczny abonament, płacisz kiedy używasz
Nie płacisz za zmiany w przepisach
Natychmiastowe i stałe oszczędności

Oznacza to, że program będzie działał w pełni tak długo na jak długo zostanie zakupiona licencja na jego pracę (aż do 365 dni) a podczas przedłużania abonamentu można swobodnie manewrować ilością stanowisk. Jeżeli w trakcie trwania abonamentu dokupisz kolejne stanowiska – płacisz tylko za okres do końca głównego abonamentu. Jeżeli zechcesz – możesz przejść na licencję bezterminową, wyrównując tylko różnicę ceny.

Elastyczny abonament, płacisz kiedy używasz

WAPRO 365 to nowa linia produktów, ze zmienionym systemem licencjonowania – z bezterminowego na czasowy (abonamentowy). Oznacza to, że program będzie działał w pełni tak długo na jak długo zostanie zakupiona licencja na jego pracę (aż do 365 dni). Jeżeli w trakcie trwania abonamentu dokupisz kolejne stanowiska – płacisz tylko za okres do końca głównego abonamentu.

Nie płacisz za zmiany w przepisach

W czasie, kiedy licencja jest ważna, wszystkie pojawiające się wersje i aktualizacje są bezpłatne (niezależnie od numeracji wersji płatnych, które będą miały wpływ tylko dla licencji pozostających w starym modelu). Nawet jeżeli zmienimy generację programu, która będzie płatna przy licencjach bezterminowych – Ty w okresie ważności abonamentu, otrzymasz ją gratis.

Natychmiastowe i stałe oszczędności

  • Tańsza aktualizacja i niższa cena rozbudowy – w porównaniu do utrzymania licencji bezterminowej.
  • Cena rozbudowy o dodatkowe stanowiska, jest proporcjonalnie wyliczana (pomniejszana) wg. daty końca abonamentu głównego (w skrajnym wypadku można kupić program nawet na 1 miesiąc)

Jeżeli regularnie będziesz aktualizować program, WAPRO 365 w stosunku do licencji bezterminowej zredukuje koszty oprogramowania, zarówno na starcie jak i w kilkuletniej perspektywie.

Zrzuty ekranu programu:

placeholder image

Tytuł

Tekst

Tytuł

Tekst

placeholder image
placeholder image

Tytuł

Tekst