szkolenia imag

Szkolenia WAPRO ERP

W opinii szerokiej rzeszy odbiorców naszych produktów, programy WAPRO ERP są przyjazne w użytkowaniu. Jednak jak każdy nowy produkt wymagają zapoznania się z ich obsługą. Możecie to Państwo zrobić samodzielnie i powoli opanowywać poszczególne funkcje. My natomiast mamy dla Was propozycję, byście stali się ekspertami oprogramowania od razu.

Szkolenia stacjonarne

Prowadzimy szkolenia stacjonarne dotyczące programów WAPRO Mag, WAPRO Kaper, WAPRO Fakir i WAPRO Gang. Prowadzą je najbardziej doświadczeni pracownicy naszej firmy. Zajęcia odbywają się w siedzibie Imag-Software w Poznaniu.

Wszyscy uczestnicy otrzymują bezpłatnie pełny pakiet materiałów szkoleniowych oraz dyplom potwierdzający ukończenie kursu. 

Szkolenia zdalne

Szkolenia zdalne stanowią odwzorowanie będących od wielu lat w ofercie WAPRO ERP szkoleń stacjonarnych i prowadzone są przez tych samych doświadczonych szkoleniowców. Forma zdalna pozwala na dostęp do wiedzy przekazywanej na szkoleniu

Bez konieczności przyjeżdżania do siedziby WAPRO ERP, a co za tym idzie bez tracenia czasu na dojazd i ponoszenia kosztów przejazdu i zakwaterowania.

Szkolenia w zakresie oprogramowania WAPRO ERP