Szkolenia ERP

> Szkolenia oprogramowania ERP

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w szkoleniach organizowanych przez naszą firmę w zakresie oprogramowania Asseco Wapro, które prowadzone są przez najbardziej doświadczonych pracowników naszej firmy. Poniżej mogą się Państwo zapoznać z tematyką standardowych szkoleń w zakresie obsługi oprogramowania Wapro – na specjalne życzenie organizujemy również szkolenia dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb, wówczas tematyka takiego szkolenia jest omawiana przed szkoleniem.

W celu zapisania się na szkolenie prosimy o wysłanie zgłoszenia wraz z informacją o wybranym programie szkolenia. Szkolenie następnie zostanie potwierdzone przez naszego pracownika telefonicznie bądź mailowo. 

Organizujemy szkolenia:

Szkolenia stacjonarne

Organizowane są w siedzibie firmy Imag-Software mieszczącej się w Poznaniu – zapewniamy komfortowe warunki szkoleń, bezpłatny parking obok budynku i doświadczonych szkoleniowców, dzięki którym użytkownicy mają możliwość szybkiego wdrożenia się w zakupione oprogramowanie.

Szkolenia zdalne

Stanowią odwzorowanie będących od wielu lat w ofercie szkoleń stacjonarnych i prowadzone są przez tych samych doświadczonych specjalistów. Do uczestnictwa w organizowanych szkoleniach wystarczy komputer lub urządzenie mobilne z dostępem do Internetu i głośnikami lub słuchawkami.

Szkolenia specjalne

Organizowane są zarówno w trybie stacjonarnym jak i zdalnym, istnieje również możliwość zorganizowania szkoleń w siedzibie Państwa firmy. Szkolenia takie możemy zorganizować nawet dla jednego pracownika Państwa firmy, przy czym zakres szkoleń ustalany jest wspólnie z Państwem.

Terminy organizowanych szkoleń:

WAPRO Mag

Data szkolenia: 12.12.2021

Cena szkolenia: 700 zł (netto)

WAPRO Kaper

Data szkolenia: 12.12.2021

Data szkolenia: 12.12.2021

WAPRO Fakir

Data szkolenia: 12.12.2021

Data szkolenia: 12.12.2021

WAPRO Aukcje

Data szkolenia: 12.12.2021

Data szkolenia: 12.12.2021

Zgłoszenie zobowiązuje do udziału w szkoleniu – jeżeli z jakiegoś powodu Państwo nie mogą zabrać udziału w organizowanym szkoleniu, prosimy o informację przynajmniej dzień wcześniej.

Co wyróżnia nasze szkolenia:

Autoryzowane centrum szkoleniowe

Zespół doświadczonych szkoleniowców

Indywidulne podejście do uczestników

Szybkie opanowanie oprpgramowania

Dostęp do materiałów szkoleniowych

Certyfikat potwierdzający kwalifikację

Miejsce szkoleń stacjonarnych:
Siedziba Imag-Software, ul. Zgoda 14/5, 60-383 Poznań