Imag Szkolenia1

Nasze referencje:

Szkolenia oprogramowania ERP

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w szkoleniach organizowanych przez naszą firmę w zakresie oprogramowania Asseco Wapro, które prowadzone są przez najbardziej doświadczonych pracowników naszej firmy. Poniżej mogą się Państwo zapoznać z tematyką standardowych szkoleń w zakresie obsługi oprogramowania Wapro – na specjalne życzenie organizujemy również szkolenia dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb, wówczas tematyka takiego szkolenia jest omawiana przed szkoleniem.

W celu zapisania się na szkolenie prosimy o wysłanie zgłoszenia wraz z informacją o wybranym programie szkolenia. Szkolenie następnie zostanie potwierdzone przez naszego pracownika telefonicznie bądź mailowo. 

Formularz zgłoszeniowy:
  Zapoznaj się z Polityką prywatności oraz cookies.

  Organizujemy szkolenia:

  Szkolenia stacjonarne

  Organizowane są w siedzibie firmy Imag-Software mieszczącej się w Poznaniu – zapewniamy komfortowe warunki szkoleń, bezpłatny parking obok budynku i doświadczonych szkoleniowców, dzięki którym użytkownicy mają możliwość szybkiego wdrożenia się w zakupione oprogramowanie.

  Szkolenia zdalne

  Stanowią odwzorowanie będących od wielu lat w ofercie szkoleń stacjonarnych i prowadzone są przez tych samych doświadczonych specjalistów. Do uczestnictwa w organizowanych szkoleniach wystarczy komputer lub urządzenie mobilne z dostępem do Internetu i głośnikami.

  Szkolenia indywidualne

  Organizowane są zarówno w trybie stacjonarnym jak i zdalnym, istnieje również możliwość zorganizowania szkoleń w siedzibie Państwa firmy. Szkolenia takie możemy zorganizować nawet dla jednego pracownika Państwa firmy, przy czym zakres szkoleń ustalany jest wspólnie z Państwem.

  TERMINY ORGANIZOWANYCH SZKOLEŃ
  W ramach szkoleń indywidualnych możemy zorganizować również szkolenia również dla programów, których nie ma na liście.

  Co wyróżnia nasze szkolenia:

  Autoryzowane centrum szkoleniowe

  Zespół doświadczonych szkoleniowców

  Indywidualne podejście do uczestników

  Dostęp do materiałów szkoleniowych

  Certyfikat potwierdzający kwalifikację

  Miła atmosfera szkoleń 🙂

  Miejsce szkoleń stacjonarnych:
  Siedziba Imag-Software, ul. Zgoda 14/5, 60-383 Poznań