Branża hurtowa sprzedaż dekoracji

Rozwiązania dla branży dekoracji

W skład programów dla branży sprzedaży dekoracji i roślin sztucznych wchodzą:

Mikro
i małe firmy

Wersja LIGHT to zestaw prostych aplikacji wspierających WAPRO przeznaczona dla początkującej, małej firmy.

Każda z aplikacji posiada scenariusze zbiórki odpowiednie do różnych rodzajów branż.

Wersja LIGHT ma obsługę pojedynczych lokalizacji na towar, obsługę zamówień do dostawców i odbiorców, komletacje do tych zamówień. Nie posiada obsługi dokumentów magazynowych i nie posiada obsługi wielu lokalizacji dla towarów.

Firmy
kilkuosobowe

Wersja BUSINESS to linia produktów przeznaczona dla rozwijających się firm, zatrudniających kilku i więcej pracowników. Programy wspierają dzianie systemów WAPRO ERP i cechują się większą funkcjonalnością niż w wersji LIGHT.

W swoim zakresie funkcjonalności zawiera wszystko to co wersja LIGHT oraz dodatkowo:
Wersja BUSINESS posiada funkcje kompletacji zamówień i dostaw, posiada możliwość obsługi wielu lokalizacji  dla towarów. Nie posiada dedykowanych ścieżek kompletacji.

Średnie Firmy
i wymagający Klienci

Wersja PREMIUM to zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem, przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów. Wsparcie systemów WAPRO ERP przez nasze programy znakomicie automatyzuje codzienną pracę nawet w złożonej organizacji. 

W swoim zakresie funkcjonalności zawiera wszystko to co wersja BUSINESS oraz dodatkowo:
Wersja PREMIUM posiada obsługę zamówień do dostawców, odbiorców i kompletacji personalizowanej ścieżce. Posiada też obsługę wielu lokalizacji.

Duże Firmy i wymagający Klienci

Wersja MAX to najbogatszy wariant z nieograniczonymi możliwościami. Wersja MAX zawiera wszystko to co wersja PREMIUM dodatkowo ten wariant pozwala na zaspokojenie indywidualnych potrzeb klientów. Poprzez wersję MAX konfigurujemy i rozbudujemy program pod indywidualne wymagania klienta.

Wersja MAX ma możliwość wyboru ścieżek kompletacji wraz z funkcją pakowania. Ma dedykowane ścieżki kompletacji, ma obsługę dokumentów magazynowych, ma też obsługę zamówień czyli składanie zamówień przez WMS, dopisywanie nowych zamówień w funkcjonalności WMS’a.